דלית להב-דורסט השתלמה בתולדות האמנות ובאוצרות בסורבון, והתמחתה באקספרסיוניזם גרמני. למעלה מעשרים שנה היא משתפת פעולה עם אמנים מדיסציפלינות שונות, בעיקר ציירים, פסלים וצלמים באירופה ובישראל. בשנות התשעים המוקדמות הייתה להב-דורסט פעילה כאוצרת במסגרת קשרי תרבות שנרקמו בישראל ובצרפת בין אמנים ישראלים ופלסטינים, ביניהם דן קדר, סלימן מנצור ונאביל חנני.

במסגרת עבודתה במכון לחקר ותיעוד השואה בפריז, היא אצרה תערוכות של אמנים שנרצחו במחנות ההשמדה וכן עבודות של אמנים ששרדו את השואה, ביניהם הצייר זלמן ברייר, Zalmann Breyer והפסל שלמה זלינגר.

בין השנים 2000-2005 היא אצרה תערוכת ציורים של האמנית רות שלוס שהוקדשה לאנה פרנק ונדדה ברחבי צרפת.

בין השנים 2000-2007 להב-דורסט הייתה שותפה לאצירת התערוכה הנודדת “תולדות האנטישמיות מימי הביניים ועד היום” ברחבי צרפת, לוקסמבורג ובלגיה.

להב-דורסט היתה האוצרת הראשית של קרן מ’ ט’ אברהם ועמדה בראש המחלקה לחילופי תרבות ואקדמיה בקרן מוזיאון ההרמיטז’ בישראל מ-2009 עד 2017. במהלך חמש השנים האחרונות היא אצרה באירופה תערוכות שהוקדשו לפסליו של אדגר דגה. בדצמבר 2013 להב-דורסט אצרה יחד עם אוצר מקומי את התערוכה “אדגר דגה, דמויות בתנועה” שהתקיימה במוזיאון ההרמיטז’ בסנט-פטרסבורג, רוסיה.

להב-דורסט עובדת עם  כמה אמנים מדיסציפלינות שונות, ביניהם טטיאנה ברגלט, Tatjana Bergelt(פינלנד); רפי קייזר, Raffi Kaiser (צרפת); נדב ליפשיץ (ישראל), יגאל שתיים (ישראל), ועופר ללוש (צרפת וישראל).

להב-דורסט עוסקת גם בתרגום ספרות ומתמחה בספרות פורטוגלית-ברזילאית.